Móda a trendy dámy

Zasvěceno zvířatům

Letošní rok začíná divoce. Hadí potisky opanují naši obuv i kabelky. Obuv se vzhledem hadí kůže tvoří nádherné přemostění od podzimu přímo do letní sezóny. Barevné přechody v šedých odstínech a v bílé barvě určitě stojí i v teplém ročním období za povšimnutí. Dokáží vykouzlit žensky nadčasový vzhled. Staňte se hrdinkou velkoměsta a vytvořte svým oblečením wow efekt. Obuv a kabelky od Hispanitas jsou perfektní volbou.

Bomba!

Když se teplota po zimě opět vyšplhá do příjemných výšek, vnese i více barev do života! Jasné a pestré barvy přitahují pozornost a strhávají na sebe veškeré pohledy. Obzvláště oblíbené jsou svěží a moderní barevné kombinace červené, oranžové, žluté a modré barvy v květinových nebo zvířecích vzorech. Kombinujte je s jednoduchými a jednobarevnými outfity, Vaše obuv a kabelky tak budou absolutně trendy. My jsme si zamilovali především Salamander kombinace.

Pestrobarevná elegance

Vnášíme barvy do života: smutná zima je u konce a léto se ukazuje v plné barevné škále. Čekají na nás neobyčejné barvy a neuvěřitelné kombinace. Nejvíce oblíbenými jsou růžová a šeříková, v různých odstínech, od purpurové až po fialovou. Zvláště elegantní a vysoce kvalitní modely obuvi a kabelek firmy Peter Kaiser Vás vystřelí až ke hvězdám. Projevte odvahu pro barvu a dodejte svému oblečení tu pravou letní eleganci.

Lesk a třpyt

Ať už ve stříbrných, zlatých nebo růžových tónech: nové trendové barvy se začleňují do našeho každodenního šatníku. Kombinujte zároveň více kusů dohromady, okamžitě tak docílíte mimořádného outfitu. Obzvlášť si zamilujete nové sandály a kabelky Orange Label, které učiní z každé plážové procházky nejen pohodlnou, ale i módní záležitost.