source go here

O firmě Salamander

 Firma Salamander GmbH., jejímž majitelem je dnes holding ara AG, tvoří spolu se svými dceřinnými společnostmi ve Francii, Rakousku, Polsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a Rusku vedoucí evropský řetězec prodejen, zaměřující se na značkový segment obuvi, kabelek a kožené galanterie. Značka Salamander, patentovaná v Německu v roce 1904, je po celou dobu svého trvání dobře známa a vysoce oblíbena nejenom v Německu, ale i na trzích střední a východní Evropy.

here

Společnost Salamander ČR provozuje v Čechách a na Slovensku 14 prodejen, přičemž dalších zhruba 150 jich existuje na trzích Francie, Rakouska, Polska, Maďarska a Ruska.Vedle vlastní značky Salamander nabízejí tyto prodejny obuv, kabelky a doplňkový sortiment všech renomovaných značek.

watch Filozofie značky Salamander říká, že obuv je ten nejhezčí způsob, jak se vyjádřit. Zásadní přitom je, zprostředkovat zákazníkovi při nákupu obuvi pocit, že jeho volba již nemohla být lepší. Salamander se ve svých prodejnách vždy snaží o to, aby kombinace mody, služeb a kvality přinesla zákazníkovi jen ten nejlepší poměr výkon/cena.

prodejna Salamander (pro ženy), Praha 1, Na Příkopě 23
prodejna Salamander (pro muže), Praha 1, Na Příkopě 16
prodejna Salamander, Praha 1, Žitná 23
prodejna Salamander, Praha 4, NC Chodov
prodejna Salamander, Praha 4, NC Arkády Pankrác
prodejna Salamander, Brno, NC Galerie Vaňkovka
prodejna Salamander, Brno, NC Olympia
prodejna Salamander (pro ženy), Bratislava, NC Aupark
prodejna Salamander (pro muže), Bratislava, NC Aupark
prodejna Salamander, Bratislava, NC Avion
prodejna Salamander, Bratislava, NC Central
prodejna Salamander, Košice, NC Aupark
outlet Salamander, Praha, Fashion Arena Štěrboholy
outlet Salamander, Hatě u Znojma, Freeport